جزییات بازی کال اف دیوتی Call of Duty: Modern Warfare II

معرفی Call of Duty: Modern Warfare II

معرفی و شرح جزییات Call of Duty: Modern Warfare II

ندای وظیفه: جنگاوری نوین ( Call of Duty: Modern Warfare) یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی اول شخص است که توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته شده و به‌وسیلهٔ شرکت اکتیویژن در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ برای پلتفرم‌های مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شد.

شرکت اکتیویژن Activision تریلر معرفی بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر  Call of Duty: Modern Warfare II را منتشر کرد. داستان این بازی بر روی ماموریتی بین‌ المللی که به از بین بردن یک توطئه تروریستی علیه ایالات متحده آمریکا مرتبط می‌شود، تمرکز دارد. نیروی ویژه 141 در رأس کار است و همان‌طور که از قبل تأیید شده بود، شخصیت‌های آشنایی مانند و کاپیتان پرایس و گوست در این نسخه بازگشته‌اند. از مبارزات زیر آب گرفته تا انفجارهای بزرگ و بخش‌های مخفی‌کاری با ریسک بالا، بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare II بازیکن را به ماموریت‌های مختلفی خواهد برد.

گیم‌ پلی بازی نیز شامل گان‌پلی دست‌کاری شده، سیستم هوش مصنوعی بهبود یافته و «چندین نوآوری در گیم‌پلی و گرافیک که فرنچایز Call of Duty را به قله‌های بلندتری می‌رساند» خواهد بود. در کنار کمپین داستانی و بخش چند نفره، مود Special Ops نیز در قالب یک تجربه داستان‌محور کواپ بازگشته است.

همچنین با این نسخه، مجموعه Call of Duty پس از سال‌ها به استیم باز می‌گردد. Call of Duty: Modern Warfare II از همین حالا بر روی همه پلتفرم‌ها قابل پیش خرید است و پیش خریدکنندگان، دسترسی زودهنگام به بتای عمومی بازی را دریافت خواهند کرد. البته در این میان پیش خریدکنندگان نسخه PS4 و PS5 زودتر از همه به بتای عمومی دسترسی خواهند داشت.

بازی کال اف دیوتی مدرن وارفر  Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ 28 اکتبر امسال (6 آبان) برای رایانه‌های pc، پلی استیش 4 (ps4)، پلی استیشن 5 (ps5)، Xbox ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس|اس منتشر خواهد شد. همچنین روز آینده و در جریان رویداد Summer Game Fest، شاهد اولین دموی گیم‌پلی بازی خواهیم بود.

اگر میخواهید با پینگ خوب در بازی کال اف دیوتی بازی کنید از سرویس کاهش پینگ فراپینگ استفاده نمایید