قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فراپینگ به شرح زیر می باشد:
1فعالیت های این وبسایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. بدیهیست که کاربران نیز موظف به رعایت این قوانین می باشند.
2استفاده از سرویس فراپینگ مشکلی برای بازی (اعم از بن شدن اکانت بازی و …) پیش نخواهد آورد،
اما در صورتی که کاربر هم زمان با سرویس فراپینگ از سایر سرویس ها مانند DNS و … استفاده کند
و یا سرور اتصال نرم افزار را مرتبا تغییر دهد مسئولیت مسدود شدن احتمالی اکانت بازی کاربر بر عهده ایشان خواهد بود.
3با توجه به احتمال بروز اختلالات شبکه ای و اینترنتی خارج از کنترل، فراپینگ تضمینی مبنی بر عدم قطعی سرویس، بی عیب بودن، نبود اختلال و یا همیشگی بودن کیفیت ایده آل در سرویس ارائه نخواهد داد.
4سرویس های فراپینگ به منظور کاهش پینگ در بازیهای انلاین میباشد ،کاربران موظف هستند که تمامی مقررات حاکم در جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین جرایم رایانه ای را در هنگام استفاده از سرویس های فراپینگ رعایت کنند. بدیهی است که تمامی مسئولیت تخطی از قوانین، بر عهده شخص کاربر بوده و فراپینگ هیچ مسئولتی در این قبال پذیرا نمی باشد.
5کاربر به هیچ عنوان حق استفاده از نرم افزارهای عبور از فیلتر پس از اتصال به سرویس های فراپینگ را ندارد و تمامی مسئولیت تخطی از این قانون متوجه خود کاربر می باشد.
6کاربر متعهد می‌شود که از سرویس‌(های) خود برای نفوذ، اختلال، خراب‌کاری و یا به دست آوردن غیرقانونی اطلاعات در شبکه اینترنت به هیچ نحوی استفاده نکند.
7مسئولیت هر گونه سو استفاده از سرویس های فراپینگ به عهده کاربر بوده و فراپینگ هیچ مسئولیتی در این باره ندارد.
8کاربر حق استفاده از سرویس های فراپینگ برای ایجاد اخلال در شبکه های اینترنتی، تست نفوذ، حمله های اینترنتی و سایر جرایم رایانه ای را ندارد.
9مسئولیت حفظ و نگهداری از ایمیل و رمز عبور مربوط به اشتراک به طور کامل بر عهده کاربر می باشد.
10کاربر موظف است در هنگام وارد کردن ایمیل خود دقت لازم را به کار گیرد و در صورت وارد کردن ایمیل اشتباه در هنگام ثبت نام، فراپینگ هیچ مسئولیتی در قبال بازیابی اشتراک نخواهد داشت.
11اعتبار اشتراک خریداری شده توسط کاربر، پس از خرید موفق شروع می شود.
12هر یک ماه اعتبار زمانی اشتراک، ۳۰ روز فرض شده است.
13در صورت نارضایتی از سرویس ، ضمانت برگشت وجه فقط 24 ساعت از زمان خرید میباشد .
پس از اعلام نارضایتی از سوی شما با شما تماس گرفته خواهد شد و اگر درخواست شما مورد تایید قرار بگیرد، وجه مورد نظر تا 72 ساعت کاری به شما برگردانده خواهد شد.
اگر بیشتر از 24 ساعت از زمان خرید شما گذشته باشد، ما از بازگرداندن وجه معذور هستیم.
14

فورس ماژور

فراپینگ هيچگونه مسئوليتي در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلاياي طبيعي، جنگ، شورش، آشوب اجتماعي، انفجار، اعتصاب، محدوديتهاي دولتي و تحريم را ندارد. با اين حال در صورت بروز چنين مواردي شرکت تلاش خود را براي کاهش اثرات اين موارد را مي نمايد. بروز هر يک از موارد فورس ماژور موجب تخطي خريداران از شرايط خدمات نخواهد شد.

15

ما در فراپینگ می‌توانیم در هر زمانی براساس نیازها و سیاست‌های سایت، تغییرات لازم در آن ایجاد کنیم.

بخش‌هایی از قوانین را حذف کرده و یا به آن اضافه کنیم. بعد از هرگونه تغییر ادامه‌ی فعالیت شما در این وب سایت به منزله‌ی موافقت شما با قوانین جدید خواهد بود.

ضمنا شرکت مسئوليتي نسبت به اطلاع رساني نفر به نفر درخصوص تغييرات احتمالي نداشته وخريدار مي بايست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سايت کنترل نمايد.

در صورت رعایت نکردن هر کدام از موارد بالا، اکانت شما مسدود خواهد شد.