فیل اسپنسر: سرعت لود برخی بازی‌ها در ایکس باکس سری اس از سری ایکس بیشتر است

فیل اسپنسر که چندی پیش مصاحبه مفصلی با وب‌سایت کوتاکو داشت و با توجه به اینکه هر دو کنسول ایکس باکس xbox سری ایکس و ایکس باکس سری اس را در خانه دارد، اعلام کرده سرعت لود برخی بازی‌ها در سری‌ اس بیشتر از سری ایکس است.

به نقل از دوال شاکرز، ایکس‌ باکس سری‌ اس شاید نتواند بهترین تجربه ممکن از نسل جدید بازی‌ها را ارائه دهد اما همچنان با قیمت مناسب و برخی قابلیت‌های جذابش، همچنان گزینه خوبی برای گیمرها محسوب می‌شود.

در حالی که کمتر از یک ماه با عرضه دو کنسول جدید مایکروسافت فاصله داریم، همچنان جزئیات تازه‌ای از آن‌ها فاش می‌شود و اینگونه تب رقابت کنسولی میان هواداران مایکروسافت و سونی همچنان بالا است.
ایکس باکس سری اس

فیل اسپنسر چند روز پیش یک مصاحبه آنلاین با کوتاکو داشت و طی آن حرف‌هایی هم درباره سری‌ اس زد. به گفته اسپنسر، سری‌ اس می‌تواند برخی بازی‌ها را سریع‌تر از سری‌ ایکس لود کند، چراکه رزولوشن این عناوین روی آن کمتر است و در نتیجه به زمان کمتری برای لود کردن آن‌ها نیاز است.

وی همچنین اظهار داشت که این کنسول ضعیف‌تر و ارزان از نظر عملکرد او را شگفت‌زده کرده است. متاسفانه رییس ایکس باکس مشخص نکرد چند بازی یا کدام یک از بازی‌ها سرعت لودینگ بهتری روی سری‌ اس دارد اما خب در مجموع این خبر جالب‌توجه برای آن دسته از مخاطبانی است که می‌خواهند کنسول ارزان‌تر مایکروسافت را خریداری نمایند.

اسپنسر طی همان مصاحبه گفته بود فکر می‌کند ایکس باکس سری‌ اس در دراز مدت بیشترین فروش را خواهد داشت، چراکه بحث قیمت بسیار تعیین‌کننده است.

کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس قرار است در تاریخ دهم نوامبر (۲۰ آبان) با قیمت‌های ۴۹۹ و ۲۹۹ دلار راهی بازار جهانی شوند.

سرویس کاهش پینگ در Xbox

خرید سرویس کاهش پینگ